KONST / Litografier / Färglitografi 13636167
nr 1363 6167
Färglitografi
Erik Olson, komposition med huvuden. Signerad, numrerad HC XXXVIII/XL, daterad 1967. Motivet: 48x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 21:06:53
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr